Ігри PS + на PS4 в жовтні 2020


Стало відомо, які ігри PlayStation Network роздадуть своїм підписникам в жовтні 2020. Зовсім скоро усі геймери світу, які мають підписку на своєму акаунті, зможуть викачати абсолютно безкоштовно дві гри. А саме це будуть Need For Speed ​​PayBack 2017го року, і Vampyr 2018го.

 

Need For Speed ​​PayBack

Need For Speed ​​PayBack продовжує серію класичних аркадних гонок. За сюжетом вам належить брати участь в безлічі вуличних гонок по кримінальним районам, виконувати протизаконні завдання і постійно тікати від поліцейських.

Переміщайтеся у вільному режимі по місту, беріть участь в заїздах, тим самим відкриваючи нові машини, і підвищуючи рейтинг своєї майстерності.

Need for Speed Payback призывает к расплате — первые детали и трейлер

Vampyr

Гра в жанрі RPG від французької студії Dontnod Entertainment. Події гри відбуваються на початку XXго сторічча, на просторах туманного Альбіону. Протагоністом виступає лікар, новонавернений в вампіра, який намагається поєднувати дві іпостасі: порятунок життів, не припиняючи своєї професійної діяльності, а так само намагаючись втихомирити кровожерного звіра, що прокинувся у нього всередині. В процесі гри вам належить кожен раз вибирати, станете ви кровожерливим мисливцем, або ж гуманним "вегетаріанцем", від чого буде змінюватися сюжет і ставлення оточуючих до вашої персони.

Також, від ваших дій залежатиме результат гри, так як він має кілька кінцівок, що залежать безпосередньо від кожного вашого дії.

Обзор Vampyr - рецензия на игру Vampyr | Рецензии | Канобу